Preklady medicínskych textov

V rámci našich služieb a dlhoročných skúseností poskytujeme pre našich klientov z oblasti medicíny preklady z odborov kardiológie, psychiatrie a neurológie, diabetológie, osteológie, oftamológie, onkológie, respiračných ochorení, internej medicíny a ďalších.

Ponúkame profesionálne preklady medicínskych textov, ktoré sme schopní pre Vás zabezpečiť v expresných termínoch vďaka našim špeicalizovaným prekladateľom a modernému softvéru. Prekladatelia prechádzajú dôkladným výberom, kde je dôraz kladený na znalosť odboru a profesionalitu prekladateľa. 

Zachovanie medicínskej terminológie

Naši klienti používajú rôzne terminológie, ktoré sú im vlastné, preto musíme byť schopní prispôsobiť sa ich každej požiadavke. Aby sme nemenili termíny a názvoslovie, ktoré má klient zaužívané, poskytujeme možnosť používať ich vlastné terminologické slovníky, ktoré sú vyvinuté v oblasti medicíny. Ak náhodou terminologický slovník nemáte vytvorený, pomôžeme Vám s jeho vytvorením.

Vytvorenie terminologického slovníka Vám pomôže nielen skvalitniť Vaše preklady, ale zároveň sa Vám vďaka používaniu tejto terminológie a opakovaniu výrazov a fráz znížia náklady na preklad.


Chcete si služby objednať alebo zaslať orientačnú kalkuláciu?
Vyberte jednu z možností. Ďakujeme


Potrebujete poradiť? Odošlite nám rýchly dotaz.

required
required
required
required
 

Novinky

18.3.2015

Terminologické slovníky pre Vašu firmu

Zadávate realizáciu prekladov vo Vašej firme Vašim zamestnancom pretože sa obávate, že externý prekladateľ nepozná Vaše firemné špecifické technické výrazy? Existuje aj iné riešenie...
13.2.2015

Špecialisti na technické preklady

Hľadáte kvalitný technický preklad?
16.10.2014

Zmena prevádzkovej doby

POZOR ! Od januára 2015 sa mení naša prevádzková doba.
14.7.2014

Jazyková globalizácia na internete

Podľa posledných prieskumov UNESCO, 80% všetkého obsahu na internete je v 10 svetových jazykoch.

viac